У номінації “Найкраща книга про розвиток бізнесу” І місце отримала книга “Якщо стрибнули, то гребіть” Ольги Гуцал. У номінації “Найкраща книга для особистісного зростання” І місце отримала “Зовсім не страшна книга. Про життя, смерть і все, що поміж ними” Анастасії Леухіної.

Обидві книги отримали сертифікати, що підтверджують їх право на промо пакети для просування на англомовний книжковий ринок – саме таким був головний приз премії.

Також серед переможців премії:

Усі 7 книг були відзначені пам’ятними статуетками та дипломами і отримали право використовувати відповідні знаки премії під час просування на книжковому ринку. Також вони, протягом усього 2021 року, будуть отримувати постійну інформаційну підтримку на всіх інформаційних майданчиках премії та її засновника – найстаршого в Україні інтернет-магазину бізнес-літератури Кniga.biz.ua.

Церемонія нагородження Книжкової премії KBU AWARDS 2020 відбулася вечором п’ятниці, 28 травня в INVERIA Event Space

Генеральним партнером премії KBU Awards є Нова Пошта

Партнери Премії: Інститут української книги, Academy DTEK, Благодійний фонд «Бібліотечна країна», Спілка українських підприємців, KA Group, а також видавництва «Наш Формат», «Фоліо», ArtHuss, BookChef, Баланс Бізнес Букс, «Віхола», «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» та Vivat.

На початку церемонії номінантів премії за допомогою конференції Zoom привітав Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко. За його словами – це дуже важливо, що в Україні формується власний потужний осередок  бізнес-літератури та літератури для саморозвитку. Він відмітив, що теж багато читає саме бізнес-літератури, і пообіцяв, що премія отримає підтримку на державному рівні.

Короткий підсумок роботи оргкомітету премії в цифрах і фактах: до шорт листа премії увійшли 22 книги від 23 авторів. Їх читали 15 членів журі та оцінювали за 12 критеріями. Премію підтримали 15 партнерів. Загалом, під час інтернет-голосування на порталі інформаційного партнера премії – онлайн-медіа MC.today читачі віддали 14 129  голосів за книги.

“Сьогодні ми почули реальні історії про те, як книги, написані українськими авторами і видані в Україні, змінюють бізнес-процеси, як допомагають вирішувати складні життєві проблеми”, – відзначила співорганізаторка премії, директорка державної установи “Український інститут книги” Олександра Коваль. – “Приклад, який подають відомі люди, політики, бізнесмени та лідери думок, розповідаючи про власний досвід читання книг – має великий вплив на суспільство”

В наступному році KBU AWARDS планує розширити перелік номінацій.  Наприклад, окремо виділити книги self-made та non-fiction для дітей і підлітків. Також, за словами засновника премії Дмитра Лаппо, буде спеціальна підтримка для авторів, які проходять курси авторської майстерності з метою написання книги, і авторів, які вже пишуть власні книги з розвитку бізнесу або саморозвитку.

Нагадаємо, що під час проведення премії оргкомітет KBU AWARDS та  Благодійний  фонд “Бібліотечна країна” запровадили благодійну акцію “Найкращі книги – найкращим бібліотекам”. За 9 тижнів було зібрано 1100+ книг. Іх передадуть в 100 бібліотек України