Skip to content

Автори книг, що увійшли до шорт-листа KBU AWARDS 2023 в номінації "Особистий розвиток"

детальніше про номінацію...

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.

Ольга Дубчак — українська літературна редакторка, кандидатка наук, філологиня. головна редакторка видавництва “Віхола”. Має вищу освіту в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова та захистила в ньому дисертацію з когнітивної лінгвістики.

Психотерапевт, викладач аргентинського танго, співавтор концепції й курсу Танго-терапії. Спеціалізація: тілесно-орієнтовані методи в гештальт-підході, терапія пар.

Психологиня-практик, кандидатка психологічних наук, сертифікована гештальт-терапевтка, супервізорка, тренерка, ведуча терапевтичних і навчальних груп. Живе і працює в Києві. Займається психологічною практикою більш ніж 12 років.

Поетес, тангера, танго-діджей, телеведуча. Понад двадцять років — у телестудії. Десять років — у танго. Вісім років — за діджейським пультом на мілонгах в Україні та Європі.

Оксана Мороз — авторка з унікальною метою. Оксана має двадцятирічний досвід роботи в різноманітних комунікаціях, починаючи з власного бізнесу й закінчуючи великими корпораціями. Відомі політики та бізнесмени роками зверталися до Оксани Мороз за допомогою, адже вона є спеціалістом в області аналізу та формування інформаційного поля.

Українська письменниця та блогерка, яка всі свої роботи та поради обгрунтовує науковими дослідженнями. За освітою – біолог. Працювала в Інституті молекулярної біології. Вивчала молекулярну генетику, генетичну інженерію і імунологію.

Марк Лівін — письменник, журналіст, видавець The Village Ukraine. Спікер TEDx, викладач сторітеллінгу та співведучий подкасту про психологію «Простими словами». Лауреат конкурсів видавництва «Смолоскип» та «Коронація слова».

Ілля Полудьонний — сертифікований гештальт-терапевт, психолог, співзасновник платформи онлайн-психотерапії TreatField. Ведучий популярного подкасту «Простими словами» та співавтор однойменної книги.

Фундація була заснована 4 жовтня 2012 року Андрієм Федорівим у пам’ять про свою першу дружину Дарину Жолдак. Дарина була арт-критиком, відомою галеристкою та мистецтвознавицею.

Тетяна Лукинюк — це авторитет для успішних маркетологів України й не тільки. Вона працювала бренд менеджером в Coca-Cola і маркетинговим директором в Oriflame Cosmetics. Навіть коли народилася друга дитина, Тетяна не перестала працювати.

Людмила Колб — журналістка, яка працює в медіа вже понад 10 років. Вона також була головною редакторкою журналу The Point (видання від сайту robota.ua), яке присвячене, власне, пошуку роботи, покращенню вмінь, різноманітним психологічним аспектам, які впливають на якість роботи та якість життя загалом.