Skip to content

Автори книг, що увійшли до шорт листа KBU AWARDS 2020

Власниця компанії «Каміон-Оіл», яка входить в першу трійку лідерів в Україні. 10 років керувала ювелірним бізнесом «Абрикос» (закрила в 2019 році).

У 2015 році заснувала стартап Autobooking.com, через який можна записатися на СТО в різних країнах світу в режимі online. Над книгою «Якщо стрибнули, то гребіть» працювала 6 років. У книзі зібрано її унікальний досвід підприємництва і новаторства.

За професією – журналіст. Пристрасть до подорожей привела його в португальське місто Порту, де він живе і зараз зі своєю дружиною Вірою Черниш.

З 2017-го вони – співвласники інтернет-видання MC.Today, в якому Тимур відповідає за управління редакцією.

Свій бізнес починав зі збору машин «Таврія» і продажу їх в країнах СНД. Потім відкрив перший продуктовий кіоск. Побудував лікеро-горілчаний завод «Хортиця», чия продукція експортується за кордон. У 2009 році потрапив до рейтингу «Найбагатші люди України» за версією Forbes Ukraine. Сьогодні він – глава наглядової ради холдингу Global Spirits, який входить в ТОП-5 світових виробників горілки за даними міжнародного рейтингу Drink Internationals. Виступає спікером на бізнес-конференціях по всьому світу: LalaConf, Infinity Business Forum, Бізнес-концентрат 4.0 і багато інших. Запустив YouTube-проект Big Money, в якому з 2018 року проводить інтерв’ю з іншими бізнесменами. Сьогодні  канал має понад 700 000 передплатників!

Чотири роки працював у найбільшій американській корпорації GTECH (лідер ігрової індустрії) в підрозділі розробки нових продуктів. Потім – в Дирекції з управління персоналом Корпорації «Інтерпайп» (лідера трубної індустрії в Східній і Центральній Європі). З листопада 2005 року – в компанії ДТЕК. Пройшов кар’єрний шлях від Начальника відділу оцінки діяльності до Директора Академії ДТЕК. Експерт в таких темах як:  лідерство що надихає, побудова ефективних команд, системи особистої ефективності. Веде авторські навчальні програми: «Лідерство як воно є», «Малобюджетні HR інструменти», HR-Аналітика, «Розвиток кар’єри». Виступає спікером на конференціях і форумах.

Має більше 10 років досвіду роботи з підприємцями. Президент Фонду Василя Хмельницького K.Fund. Керівник Школи малого і середнього підприємництва, який започаткувала у K.Fund у 2016 році. Сьогодні випускниками Школи є понад 1000 підприємців у 15 містах України. Консультант міжнародних організацій з питань розвитку малого і середнього підприємництва. Кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародної економіки і маркетингу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Міжнародного інституту бізнесу, сертифікований викладач Королівського інституту маркетингу (CIM, The Chartered Institute of Marketing, Великобританія).

Відомий український економіст та державний службовець, ідеолог та автор реформи тендерного процесу публічних закупівель в Україні та системи Prozorro. Працював у відомих інвестиційних компаніях. З 2015 року зайняв посаду заступника міністра економічного розвитку та торгівлі. З 2019 по 2020 – працював Головою Державної митної служби. Запровадив реформу публічних закупівель, в тому числі електронних тендерів проекту Prozorro.

Відомий український фінансист. Співпрацював/консультував Stanfy, Petcube, Hoshva Digital, Marchenko Danevych, SupportYourApp, Ecoisme, PromoRepublic та багато інших компаній. Зараз є сімейним фінансовим радником та консультантом з управлінських фінансів. Засновник соціального проекту фінансової грамотності українців Сімейний Бюджет. Веде власний блог, присвячений питанням сімейної фінансової грамотності.

Старший партнер Vigilant Forensic Boutique Аудитор, Member ASIS, ACFE. Досвід роботи – більше 7 років в області Форензік і проведенні фінансових розслідувань (зловживанні службовим становищем або шахрайства всередині компанії). Автор  понад 300 статей, спікер міжнародних форумів по боротьбі з корпоративним шахрайством.

Член міжнародної асоціації сертифікованих фахівців з боротьби з шахрайством ACFE, а також – міжнародної асоціації по корпоративній безпеці ASIS.

Тренер і експерт з OKR, спікер конференцій з управління бізнесом, ментор бізнес-інкубаторів. Виступав на TEDx, регулярно проводить лекції та майстер-класи.

Має досвід роботи як в стартапах, так і в корпораціях з тисячами співробітників. Допомагає оптимізувати бізнес управління IT-компаніям, агрокомпаніям, мережам громадського харчування, державним установам. Його мета – навчити співробітників бачити їх зону відповідальності, а керівників – контролювати віддалено. Тому Костянтин Коптєлов адаптував систему OKR (Objective and Key Results) для підприємців пострадянського простору.

Продакт-менеджер, підприємець, маркетинг-директор Evopaper. У 2016 році для реалізації ідеї Evopaper засновники успішно зібрали кошти на Kickstarter. Компанія працює на ринках у всьому світі, зокрема в США та Європі. Згодом Макс Лукомінський брав участь у інших краудфандингових компаніях у якості провідного консультанта. Співпрацює з великими IT-компаніями України. Має досвід запуску 4 стартапів на західному ринку. Веде англомовний блог на Medium, де має 4 тисячі підписників. Його телеграм-канал про маркетинг LaFounder має 3200 підписників.

Український підприємець і громадський діяч. Співзасновник Громадянської Платформи Нова Країна, віце-президент УСПП, президент компанії «Євроіндекс». Член Ради директорів Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI, член Комітету з питань освіти та ІТ-комітету. Віце-президент Виставкової федерації України.

У 2001–2008 був заступником  голови правління Інтернет Асоціації України. З 2013-2014 – співзасновником Громадянського Оперативного Штабу (ГОШ) під час Революції гідності. А в 2014-2016 – членом Національної ради реформ. 

Завідував кафедрою виставкової діяльності вищого навчального закладу «Інститут реклами». Викладач Києво-Могилянської бізнес-школи та Львівської бізнес-школи УКУ. Співавтор форсайтного дослідження “Людський капітал України”.

Автор трьох книг та понад 250 статей з питань менеджменту, маркетингу, інформаційних технологій, футурології.

Успішний бізнесмен, який багато років займається розвитком телепроектів. З 2015 по 2017 рік успішно керував Національним Експоцентром України. На цій посаді Бахматову вдалося створити сучасну концепцію ВДНГ і успішно провести реорганізацію комплексу. З 2017 по 2019 рік був керуючим партнером інноваційного проекту UNIT.City. З 2019 року – радник мера Києва Віталія Кличка. У сферу відповідальності Бахматова входять такі питання, як діджіталізація, інформаційні технології, розвиток підприємництва, а також регуляторна політика адміністрації.

Пристрасна мандрівниця, яка відвідала понад 40 країн, бізнес-тренерка, успішна письменниця і підприємниця, бізнесвумен і блогерка. Переможниця Народного Рейтингу блогерів 2019 в номінації Бізнес / Економіка / Суспільство від ТРК Україна, платформи «Сегодня.Lifestyle» і креативної команди Yuccie – Кращий Бізнес-блогер 2019. Авторка двох книг. Її перша книга «Почніть говорити” НІ: як упевнено відмовляти та викликати повагу» увійшла в топ-10 кращих книг України за результатами 19 Всеукраїнського рейтингу “Краща книга України 2017”.

Є членом експертної ради з реформування МВС, радником проекту Департаменту юстиції США, головою атестаційної комісії Національної поліції України, аналітиком українського моніторингу реформ Міжнародного Фонду Карнегі Європа.Співзасновниця “Освітнього експерименту”, член робочої групи МОН з розробки Положення про індивідуальні форми.

Має 20 років досвіду роботи з проектами в бізнес-освіті, громадському секторі і державному управлінні. Викладає у багатьох українських бізнес-школах. Співзасновник компанії #пустітьдореанімації, засновниця громадської організації «Горизонталі», фасилітатор, дослідник процесуальної психології.

Експерт в Системному розвитку Особистості, Почесний Професор Бізнес-Школи Синергія. Засновник проектів «Isaac Pintosevich Systems» та «5 сфер». Консультував бренди MasterCard, Adidas, Procter & Gamble, Danone, Avon, «ПриватБанк». Також працює з політиками, бізнесменами, спортсменами та артистами.Творець оригінальної теорії розвитку людини «Шлях метелика», а також автор серії книг по мотивації і особистісному зростанню, які стали світовими бестселерами (продано понад 800000 екземплярів). В минулому – професійний спортсмен світового рівня. Зараз працює переважно в сфері бізнес-тренінгів. Загальна кількість його підписників  в соцмережах – понад 1 200 000 осіб. За тиждень його публікації мають по 10 млн переглядів.

Академія Експертів Іцхака Пінтосевича випускає більше 1000 бізнес-тренерів і коучів за рік. Їх статті та інші навчальні матеріали публікуються на порталі 5SFER.com, який відвідують понад 6 млн унікальних відвідувачів кожен рік.

Засновниця волонтерської ініціативи з інформаційної гігієни “Як не стати овочем”. Майже 20 років працювала в комунікаціях. Зараз вчить українців протистояти інформаційним вірусам – фейкам та маніпуляціям. Має мету – навчити 7 млн українців інформаційній гігієні до 2024 року. Автор двох книг.  Обидві стали переможцями Всеукраїнського рейтингу “Книжка року-2020” (номінація “Обрії”). З 2015 року постійний запрошений спікер Києво-Могилянської бізнес-школи.

Експертка з психології розвитку, психології відносин та емоційної компетенції. Кандидатка психологічних наук, психотерапевтка, авторка багатьох тренінгових програм та популярна блогерка.

Понад 20 років Олена проводить бізнес-консультації для компаній різноманітних сфер діяльності.  Допомагає розвивати софт-скіли,  креативність, підвищувати ефективність управління.  Також  проводить майстер-класи, лекції та семінари.

Українська письменниця та блогерка, яка всі свої роботи та поради обгрунтовує науковими дослідженнями. За освітою – біолог. Працювала в Інституті молекулярної біології. Вивчала молекулярну генетику, генетичну інженерію і імунологію. Чотири  роки займалася вивченням генетики пшениці в Лабораторії генетики рослин в Києво-Могилянській академії. Була копірайтеркою в команді в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, та працювала в “Центрі підтримки медичної реформи”. Її науково-популярні статті публікуються в BBC Ukraine, блозі «Ногибоги». Також вона є ведучою радіоблогу “Фізкультура” UA: Радіо Культура.

Власниця агентства корпоративного брендингу Brandhouse. Одна з учасниць проекту “WikiCityNomica”. Викладач курсу маркетингу для керівників. Керує проектом «Туристичний бренд України» і координує проект «Нова міфологія України». Одна з авторів ідеї брендингу міст України. В результаті розробки цієї ідеї в 2010 році за ініціативою WIkiCityNomica був запущений і реалізований проект “Бренд міста справа містян” для багатьох міст України. У 2011 році була створена і запущена механіка проведення конкурсу на розробку візуальної ідентифікації міст.

Автор багатьох публікацій на тему брендингу: від корпоративного, до персонального. Спікер TEDx. Працювала над реалізацією найбільших проектів зі світовими мережевими брендами: Colgate, Pepsico, Palmolive та іншими.

Професійний маркетолог і копірайтер. Займав посаду маркетинг-директора на «Громадському телебаченні». А також – письменник, журналіст, видавець. У 2017 році разом з Андрієм Баштовим та Миколою Балабаном створив міський портал The Village Ukraine. Автор трьох книг.  Спікер TEDx, викладач сторітеллінгу та співведучий подкасту про психологію «Простими словами». Лауреат конкурсів видавництва «Смолоскип» та «Коронація слова».

Сертифікований гештальт-терапевт, психолог, співзасновник платформи онлайн-психотерапії TreatField. Ведучий популярного подкасту «Простими словами» та співавтор однойменної книги. Приватну практику розпочав у 2014 році. Займався дельфінотерапією, допомагаючи людям з особливостями розвитку. Заснував психологічний кіноклуб і кінотерапевтичну групу. Впродовж 5 років працював консультантом на соціальних телепроєктах. Працює з темами злості, сексуальністю, складнощами у відносинах сімей та пар.

Відомий український письменник, сценарист, креативний продюсер і сторітеллер. Працював креативним директором в трьох міжнародних агентствах – TWG / Young & Rubicam, Linea 12 / McCann-Erickson, Adventa Lowe Lintas. Його авторству належить велика кількість рекламних кампаній, ідей і сценаріїв для рекламних ТВ-роликів. Автор і креативний продюсер брендових веб-серіалів. Має низку професійних нагород: 1-й КМФР. Спеціальний приз рекламодавців, 2000 рік; Серіал «Жіночий лікар» отримав «Телетріумф-2012»; Перше місце фестивалю «Золотий пропелер», 2013 рік; Книга «Єврей – це професія (нариси історії євреїв в Україні)» була номінована на премію «Книга року» (2013); Серіал «Історія криміналістики» (номінація на «Телетріумф–2015»); ТВ-проект «Моя країна. Прекрасна і незалежна» («Телетріумф 2016»); Сценарій докудрами «Северин Наливайко. Остання битва» – в числі переможців конкурсу Міністерства культури (2018); Один з п’яти “Кращих спікерів” Український Маркетинг Форум-2019.

Має понад 15 років досвіду в Медіа і PR, 9 років роботи у ділових ЗМІ, в тому числі на посаді керівника ділової редакції ЛІГА.net. Працював прес-секретарем заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі Максима Нефьодова, координував комунікаційні активності команди Prozorro та Prozorro. Продажі. Фахівець-практик з питань стратегічних комунікацій. Продюсер YouTube-каналу REDI. Люди&Історії.