Автори книг, що увійшли до шорт-листа KBU AWARDS 2023 в номінації "Особистий розвиток"
Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.
Ольга Дубчак — українська літературна редакторка, кандидатка наук, філологиня. головна редакторка видавництва “Віхола”. Авторка вважає своєю місією збагатити читання цікавістю, легкістю та користю.
Має вищу освіту в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова та захистила в ньому дисертацію з когнітивної лінгвістики. Вже понад п’ятнадцять років редагує тексти різних стильових напрямків. Вона авторка популярних книг “Бачити українською”, “Чути українською” та “Українська мова. Експрес-репетитор”.
У 2022 році видала нову книгу — “Перемагати українською. Про мову ненависті й любові”. У книзі письменниця розбирається з актуальними питаннями мови та доводить цінність боротьби на мовному фронті.
Психотерапевт, викладач аргентинського танго, співавтор концепції й курсу Танго-терапії. Спеціалізація: тілесно-орієнтовані методи в гештальт-підході, терапія пар.
Вчителі в танго: Наталія Омельяненко, Ната Димерка, Тарас Попович, Сергій Подболотний, Олена Сергієнко, Слава Іванов і Ольга Леонова, Fernando de Lutiis, Diego “El Pajaro«Riemer & Natalia Cristobal Rive, Mariela Sametband & Guillermo Barrionuevo, Nito & Elba Garcia, Gustavo Guarnieri & Gabriela Perea, Yanina Quinones & Neri Piliu, Dominic Bridge, Graciela Gonzalez тощо.
Вчителі в психотерапії: Володимир Степаненко, Тетяна Мартиненко, Вікторія Крупська, Олександр Гіршон, Margherita Spagnuolo Lobb (спеціалізація — терапія пар), Arye Burstein, Barbara Crescimanno, Олена Коссе тощо.
Разом з Еммою Кологривовою веде групи, інтенсиви, індивідуальні та парні сесії Танго-терапії з 2015 року.
Психологиня-практик, кандидатка психологічних наук, сертифікована гештальт-терапевтка, супервізорка, тренерка, ведуча терапевтичних і навчальних груп. Живе і працює в Києві. Займається психологічною практикою більш ніж 12 років.
Працює з темами: складності у відносинах (конфлікти в сім’ї, з колегами, ревнощі, неможливість побудувати тривалі відносини, незадоволеність відносинами в сім’ї, з коханими, друзями); переживання болю, втрати, розчарування, туги, самотності, втоми, апатії, втрати інтересу до того, що раніше радувало; пошук своїх кордонів, відповідей на питання «хто я», «який», «чого хочу», «куди й навіщо рухаюся»; дослідження власної жіночності, відносин із собою, своїм тілом, віком, відразою до себе; страхи, фобії, тривожні стани, кризові стани, панічні атаки; психосоматичні проблеми зі здоров’ям.
Поетес, тангера, танго-діджей, телеведуча. Понад двадцять років – у телестудії. Десять років – у танго. Вісім років – за діджейським пультом на мілонгах в Україні та Європі.
Георграфія відтанцьованих та відіграних мілонг, фестевалів і мікрофонів – від Норвегії до Кіпру, від Стамбула до Амстердама.
Дві збірки поезій – “Танго між строк” і “Казки для дорослих”. Членство у Національній Спілці писльменників України.
Оксана Мороз — авторка з унікальною метою. Вона хоче до 2024-го року навчити принаймні 7 мільйонів українців інформаційній гігієні. Оксана має двадцятирічний досвід роботи в різноманітних комунікаціях, починаючи з власного бізнесу й закінчуючи великими корпораціями. Відомі політики та бізнесмени роками зверталися до Оксани Мороз за допомогою, адже вона є спеціалістом в області аналізу та формування інформаційного поля.
Оксана Мороз народилася 8-го травня 1982-го року, закінчила Львівський Національний Університет імені Івана Франка за спеціальністю “Фінанси та Кредит”.Постійний запрошений спікер у Києво-Могилянській бізнес-школі, ведуча радіоблогу, авторка книг — усе це також Оксана Мороз.
Українська письменниця та блогерка, яка всі свої роботи та поради обгрунтовує науковими дослідженнями. За освітою – біолог. Працювала в Інституті молекулярної біології. Вивчала молекулярну генетику, генетичну інженерію і імунологію. Чотири роки займалася вивченням генетики пшениці в Лабораторії генетики рослин в Києво-Могилянській академії. Була копірайтеркою в команді в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, та працювала в “Центрі підтримки медичної реформи”. Її науково-популярні статті публікуються в BBC Ukraine, блозі «Ногибоги». Також вона є ведучою радіоблогу “Фізкультура” UA: Радіо Культура.
Марк Лівін — письменник, журналіст, видавець The Village Ukraine. Спікер TEDx, викладач сторітеллінгу та співведучий подкасту про психологію «Простими словами». Лауреат конкурсів видавництва «Смолоскип» та «Коронація слова».
До 2012 року Марк Лівін мешкав в Івано-Франківській області та публікувався в місцевих газетах. Його прозовим дебютом стала книга «Життя та інша хімія». Автор написав її за 28 днів.
Марк Лівін — професійний маркетолог і копірайтер. Займав посаду маркетинг-директора в «Громадському телебаченні». У 2017 році разом з Андрієм Баштовим та Миколою Балабаном створив міський портал The Village Ukraine. Видання спеціалізується на подіях міста та історіях його мешканців.
Ілля Полудьонний — сертифікований гештальт-терапевт, психолог, співзасновник платформи онлайн-психотерапії TreatField. Ведучий популярного подкасту «Простими словами» та співавтор однойменної книги.
Ілля Полудьонний вивчав психологію в Київському національному лінгвістичному університеті та гештальт-терапію в Гештальт університеті Києва. Приватну практику розпочав у 2014 році. Займався дельфінотерапією, допомагаючи людям з особливостями розвитку. Заснував психологічний кіноклуб і кінотерапевтичну групу. Впродовж 5 років працював консультантом на соціальних телепроєктах.
Фундація була заснована 4 жовтня 2012 року Андрієм Федорівим у пам’ять про свою першу дружину Дарину Жолдак. Дарина була арт-критиком, відомою галеристкою та мистецтвознавицею. Популяризація української культури та мистецтва була справою її життя, яка живе і після неї.
Перші 10 років роботи Фундація успішно популяризувала читання, забезпечуючи книгами сільські бібліотеки, дитячі будинки, лікарні. Понад 200 тисяч книжок відкривають нові світи по всій Україні.
З 2021 року Фундація Дарини Жолдак сфокусувалася на роботі з талановитими підлітками.
Тетяна Лукинюк — це авторитет для успішних маркетологів України й не тільки. Вона працювала бренд менеджером в Coca-Cola і маркетинговим директором в Oriflame Cosmetics. Навіть коли народилася друга дитина, Тетяна не перестала працювати. Вона отримала посаду в “САН ІнБев Україна” й реалізувала свої ідеї працюючи віддалено. Тетяна працювала на різних посадах, була як керівником, так і підлеглою. Саме завдяки цьому вона розуміє всі особливості роботи в маркетингу, знає багато прийомів, які допомагають краще керувати командою. Їй довелося витратити певний час на те, щоби навчитися довіряти підлеглим, а не брати на себе всі обов’язки.
У свої 43 роки вона працює СЕО Red Bull в Україні та Білорусі. Встигає читати по сто книг у рік та писати книги самостійно. Це не дивно, адже її перша освіта є філологічною. А от друга — маркетингова. Отримана вона була в Британії, у навчальному закладі Chartered Institute of Marketing.
Зараз Тетяна успішно викладає маркетинг у декількох бізнес-школах. Вона щиро вважає, що навчатися треба постійно, у будь-якому віці, при будь-якому рівні знань. І вчитися треба не лише тому, як працювати, а і як жити. Саме тому в співавторстві з Людмилою Колб випустила книгу, яка розказує зовсім не про маркетингові стратегії, а про те, як організувати своє життя, аби встигнути реалізуватися, мати щасливі стосунки, бачитися з друзями й бути щасливими.
Людмила Колб — журналістка, яка працює в медіа вже понад 10 років. Вона також була головною редакторкою журналу The Point (видання від сайту robota.ua), яке присвячене, власне, пошуку роботи, покращенню вмінь, різноманітним психологічним аспектам, які впливають на якість роботи та якість життя загалом.
Людмила народилася в Києві, тут завершила ліцей та отримала вищу освіту з журналістики в Київському національному університеті Тараса Шевченка.
Завдяки власному досвіду роботи в медіа, Людмила змогла не лише створювати власні публікації, аі написати книгу в співавторстві з Тетяною Лукинюк під назвою “Як хотіти й отримати все”. Ця книга присвячена тому, як знайти у своєму житті баланс, щоб у ньому було присутнє все необхідне: робота, родина, друзі, хобі. Книга допомагає відсіювати зайве, вчить брати відповідальність за власні дії та досягати мети.