Партнери та спонсори премії KBU AWARDS

Нова пошта – лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, поштомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 8000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2020 рік перевищила 318 млн.

Український інститут книги – державна установа при Міністерстві культури та інформаційної політики України, покликана формувати державну політику у книжковій галузі, провадити промоцію книгочитання в Україні, підтримувати книговидавничу справу, стимулювати перекладацьку діяльність, популяризувати українську літературу за кордоном.

Благодійний фонд «Бібліотечна країна» був заснований в червні 2015 року. Метою роботи Фонду є здійснення благодійної діяльності, спрямованої на надання допомоги та сприяння законним інтересам бібліотек України. Головні завдання Фонду: допомога бібліотекам в поповненні книжкових фондів; сприяння перетворенню бібліотек в сучасні інформаційні центри; просування реформування бібліотечної галузі; популяризація читання. За 2016—2020 рр. було передано 40 тис. книг в 150 бібліотек України. А також –  запущено п’ять проєктів з розвитку бібліотек.

Спілка українських підприємців – це найбільша бізнес-асоціація незалежних українських підприємців, яка створена за межами політичних інтересів з метою захисту інтересів підприємців та формування сприятливого бізнес-середовища в Україні. Сьогодні СУП об’єднує понад 800 різних за розміром компаній з усіх регіонів України. За 5 останніх років члени СУП інвестували понад $4 млрд в економіку країни.

«Видавництво Фоліо» є одним з найбільших видавництв в Україні й існує на книжковому ринку 30 років, є лідером з видання української  та перекладної, класичної та сучасної якісної художньої літератури українською та російською мовами.  Ми розробили і підготували до друку понад 100 книжкових серій різних жанрів та тематик.  Це твори авторів США, Німеччини, Англії, Китаю, Португалії, Франції, Іспанії, Італії, Хорватії, Норвегії, Швейцарії, Бельгії, Польщі, Туреччини, Словенії, Фінляндії, Японії та інших країн.

Видавництво «Наш Формат», засноване в 2006 році,  – лідер на ринку ділової та світоглядної літератури.

Наша мета – формувати нову українську еліту, популяризувати читання та змінювати масштаб мислення читачів.

Серед книг, виданих «Нашим Форматом», твори лауреатів Нобелівської та Пулітцерівської премій, бестселери New York Times та The Economist.

BookChef — видавництво світових бестелерів Ювала Ноя Харарі, Мішель Обами, Камерон Діаз, Біла Клінтона, Іцхака Адізеса, Лю Цисіня та інших відомих письменників.  Ми мріємо, щоб важливих книжок у вашому житті ставало більше, тому уважно обираємо не лише книжки, а й людей, які над ними працюють. Фантастику в нас перекладають фани жанру, а книжки для підприємців редагують фахівці з бізнесу. Адже лише коли людина живе темою, ви отримуєте глибокий, емоційний і якісний текст. Ми робимо все це, щоб сфокусувати вашу увагу на головному — на відповідях, заради яких ви читаєте наші книги. BookChef — книжки, що формують особистість.

Видавництво Vivat засноване в 2013 році. Згідно зі статистикою Книжкової палати, посідає місце у трійці найбільших видавництв України за кількістю виданих найменувань і накладів. Видавництво спеціалізується на виданні дитячої та підліткової літератури, сучасної та класичної літератури, української та перекладної не художньої літератури, публіцистики та гуманітарних досліджень, а також прикладної літератури та подарункових видань. Активно популяризує українську книжку за кордоном шляхом презентацій та продажів прав на українські видання. На сьогодні налагоджена співпраця з понад 20 країнами світу, серед яких Сполучені Штати Америки, Німеччина, Франція, Велика Британія, Польща, Латвія, Естонія, країни Азії та інші.

Баланс Бізнес Букс – перше в Україні спеціалізоване видавництво ділової літератури. Серед книжок, виданих під брендом «Баланс Бізнес Букс» – найкраща ділова література сучасних українських та зарубіжних бізнесменів.

Це книги з менеджменту, маркетингу, фінансів та багатьох інших сфер.

Academy DTEK на ринку 10 років. Ми пройшли шлях від корпоративного університету до міжнародної освітньої бізнес-платформі, відкритої для представників бізнесу, державного сектору, громадськості, міжнародних партнерів. Філософія безперервного розвитку та вдосконалення є частиною нашої культури.

Де знайти корисну літературу для творчих професій чи книги для подарунків та натхнення?  Видавництво ArtHuss – це книжки про дизайн, ілюстрацію, анімацію, мистецтво та красу. Автори наших видань – практукуючі викладачі, успішні професіонали та гуру своєї справи, тож знають, які труднощі виникають як у експертів, так і новачків.

З чого почати та як поглибити знання і перетворити хоббі на успішний бізнес? Ви отримаєте практичні поради і завдання, кейси, основи професії, історію розвитку та сучасний досвід, викладений провідними митцями, дизайнерами, аніматорами та ілюстраторами світу.

Замовляйте популярні видання для творчих професій та натхнення у видавництві ArtHuss!

KA Group – компанія номер ОДИН в Україні, яка запрошує авторитетних міжнародних спікерів з високою практичністю і предметністю експертизи для розвитку ключових навичок топ-менеджерів і управлінців середнього та великого бізнесу

«Віхола» — київське видавництво, яке спеціалізується на нон-фікшн книжках для дорослих. Фокус видавництва — тексти українських авторів, від психології, підприємництва, лайфстайлу до науково-популярної літератури. «Віхола» не обмежується темами і прагне видавати якісний та цікавий для українців продукт

«Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» — одне з найбільших видавництв України. Основними напрямками роботи є пошук нових імен в сучасній літературі, просування українських авторів, видання світових бестселерів, а також творів переможців престижних міжнародних нагород. Компанія розвиває одразу декілька великих бізнес-напрямків: видавництво, сервіс продажу книг і товарів, онлайн-проекти