Skip to content

Члени оргкомітету

Книжковий сомельє в Kniga.biz.ua. Учасник семінару “Відповідальне лідерство” від “The Aspen Institute Kyiv” в 2018 році. Член  Оргкомітету найбільшого Інтернет Форуму Східної Європи iForum. Підприємець за покликанням. У 1995-2007 роках був власником і директором компанії CDPLUS в Дніпрі. Свій перший інтернет-магазин запустив в 2003 році. З 2004 по 2010 рік керував інтернет-магазином Yees.cd. У 2007-2010 роках був співвласником та керівником інтернет-магазину Petrovka.ua. З 2012 року – співвласник сервісу колтрекінгу iStat24.com.ua. Очолював Київський Клуб Підприємців з 2011 по 2013 рік.    Марафонець і коуч, психолог і нетворкер (за освітою – фізик).

Олександра Коваль, з 2018 – директорка державної установи “Український інститут книги”, у 1995 – 2018 засновниця і президентка громадської організації “Форум видавців”, організаторка Форуму видавців у Львові (з 1994) всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія” (з 2002), премії “Найкраща книга Форуму видавців” (Book Forum Best Book Award).
Удостоєна державних нагород: ордену “Золотий Хрест Заслуги” (Республіка Польща) і ордену княгині Ольги 3 ступеня (Україна).
Мама, бабуся, сестра, учениця, читачка, ідеалістка, перфекціоністка. Основне заняття – руйнувати стіни, будувати мости. Хобі – мріяти про море.

Серійний ресторатор з 2001 року. За 20 років відкрив понад 70 закладів для різних мереж. Серед них: франчайзингова мережа в Києві Pizza Celentano і Potato House. Запустив успішні мережі: фан-барів «Банка» і дайнерів «Жовток». В активі грузинські ресторани «Гіві Рубінштейн» і «Сіхарулі». У теперішній час головний акцент робить на розвиток мережі італійських міських ресторанчиків Pastateca. Стояв біля витоків ресторанної премії «Сіль». Сьогодні член оргкомітету, виборний президент Leaders Club Ukraine – підрозділу, який проводить українську щорічну церемонію ресторанної премії «Пальмова гілка ресторанного бізнесу», переможець якої бере участь в аналогічному міжнародному конкурсі. З 2019 року – ментор бізнес-спільноти Board. Активний учасник ресторанної спільноти, автор більше ніж 50 виступів на різних конференціях, семінарах, фестивалях.

В 2021 році був членом журі KBU Awards.