Кniga.biz.ua заснувала премію KBU AWARDS для найкращих книг про розвиток бізнесу і особистісного зростання. У шорт лист премії ввійшли книги, написані українськими авторами і видані українськими видавництвами в 2020 році. Для двох книг, які посядуть перше місце в номінаціях “Найкраща книга про розвиток бізнесу” і “Найкраща книга для особистісного зростання” ми організуємо створення промо пакетів для просування книг на англомовний книжковий ринок, як основне місце обміну ідеями в світі. Голосування серед читачів буде тривати з 16 березня по 5 квітня на порталі нашого інформаційного партнера MC.today. Церемонія нагородження відбудеться в квітні.

У 2020 році українськими видавництвами було видано більше 50 книг про розвиток бізнесу і особистісне зростання, написаних українцями! Дуже цікавих, корисних і надихаючих книг.

Цей факт пройшов непоміченим для українського читача. І ми зрозуміли, що хочемо максимально популяризувати хороші українські книги. А також – підтримати і допомогти в просуванні тих авторів, чиї ідеї є актуальними не лише для України, а й для всього світу. Ми впевнені, що це важливо для читачів, авторів і країни в цілому.

Для реалізації цих цілей ми заснували Премію KBU AWARDS. У ній дві номінації: “Найкраща книга про розвиток бізнесу” і “Найкраща книга для особистісного зростання”. У шорт листі премії – двадцять одна вражаюча книга.

Премію підтримали: Інститут української книги, Благодійний фонд “Бібліотечна країна”, Спілка українських підприємців, а також видавництва “Наш Формат”, “Фоліо”, “BookChef” та “Vivat”. Генеральним партнером KBU Awards стала Нова пошта.

Ми запросили до журі премії професіоналів з декількох сфер: бізнесу, освіти, книжкового ринку та особистісного зростання. Вони прочитають, оцінять ці книги і оберуть серед них дві найкращі.

Наш шорт лист – це також відповідь на питання “Що читати?” всім тим, хто шукає хороші книжкові новинки, щоб бути більш усвідомленими, гармонійними і успішними.

З 16 березня  по  5 квітня ми, разом з нашим інформаційним партнером MC.today, будемо розповідати про книжки та їх авторів, що увійшли до шорт листа премії. На порталі MC.today буде проведено голосування серед читачів.

Заключні оцінки журі та читачів будуть підсумовуватися за певною формулою, в якій 70% буде за журі і 30% за голосами читачів.

За підсумками голосування автори шістьох книг, які посядуть 3 перших місця в кожній номінації, отримають пам’ятну статуетку та диплом, а також будуть отримувати постійну інформаційну підтримку протягом усього 2021 року на всіх наших інформаційних майданчиках.

Для двох книг, які посядуть перші місця у кожній номінації, ми організуємо створення промо пакетів для просування книги на англомовний книжковий ринок, як основне місце обміну ідеями в світі.

Всі книги з шорт листа премії отримуватимуть нашу інформаційну підтримку протягом усього часу проведення голосування, оцінювання та нагородження.