Церемонія нагородження Книжкової премії KBU AWARDS 2020 відбудеться  28 травня о 19:00 в  INVERIA Event Space (вул. Володимирська, 49А).

На церемонію запрошуються автори книг, що увійшли в шорт лист KBU AWARDS 2020, члени журі, партнери та спонсори премії, книжкові блогери та журналісти.

Реєстрація гостей та учасників церемонії розпочнеться о 19:00 в Сentral залі.

Після реєстрації учасників  та гостей чекатимуть фуршет,  затишна атмосфера і вільне спілкування з членами журі, авторами книг, що увійшли до шорт-листа премії. А також – з представниками провідних компаній книжкового ринку, працівниками Міністерства культури та інформаційної політики України, власниками бізнес компаній, які активно підтримують популяризацію читання в Україні, та членами благодійниго фонду «Бібліотечна країна».

О 19:30 почнеться церемонія нагородження.

В програмі церемонії:

  • вступне слово організаторів КБУ AWARDS;
  •  вступне слово міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченко;
  • представлення книг-номінантів;
  • нагородження переможців;
  • підведення підсумків благодійної акції “Найкращі книги для найкращих бібліотек”

Нагадаємо, що премією KBU AWARDS нагороджуються найкращі книги про розвиток бізнесу і особистісне зростання, написані українськими авторами і надруковані українськими видавництвами.

В цьому році премія присуджується вперше. В двох номінаціях – “Найкраща книга про розвиток бізнесу” та  “Найкраща книга для особистісного зростання” – враховуються оцінки журі та голоси читачів за формулою, в якій 70% – за журі і 30% – за голосами читачів. В номінації  “Вибір читачів” враховуються лише голоси читачів, що взяли участь в інтернет-голосуванні на порталі інформаційного партнера премії MC.today. Тому це єдина номінація, в якій відомо книгу-переможницю: “Коли говорити ТАК”  Людмили Калабухи.

В номінаціях “Найкраща книга про розвиток бізнесу” та  “Найкраща книга для особистісного зростання” буде по три книги-переможниці. Їх оголосять під час церемонії.

Для отримання запрошення на церемонію необхідно заповнити форму.
Білети можна придбати на сайті ticketforevent.