100 примiрникiв книги Євгена Бондаренко «Успішний керівник. 50 перевірених інструментів на кожен день» будуть подаровані Academy DTEK бібліотекам України. Це відбудеться  в рамках акції “Найкращі українські книги в найкращі українські бібліотеки”, яку спільно проводять Благодійний фонд “Бібліотечна країна” та книжкова премія KBU AWARDS. 

Акція започаткована з метою поповнення бібліотечного фонду якісними книгами від українських авторів. «Бібліотеки мають неоціненний потенціал впливу на розвиток громад, особливо за умов децентралізації, коли багато питань мають вирішуватись на місцевому рівні. Запит на оновлення книжкових фондів збільшується, а особливо запит на книжки, які описують наш національний контекст, його виклики та історії, як герої впоралися з ними» – пояснює Тамара Сухенко, співзасновниця Благодійного фонду «Бібліотечна країна» та членкиня журі премії KBU AWARDS.

За умовами акції 100 найкращих бібліотек будуть відібрані на конкурсних засадах БФ «Бібліотечна країна». Кожен бажаючий може долучитись до акції та придбати для бібліотек книги з шорт листа премії KBU AWARDS 2020.

Academy DTEK однією з перших підтримала акцію і обрала в якості подарунка бібліотекам книгу Євгена Бондаренко «Успішний керівник. 50 перевірених інструментів на кожен день». На думку Валерії Заболотної, Ректорки Academy DTEK, «розвиток управлінських навичок дуже важливий в сучасних умовах ведення бізнесу. Це одна із ключових компетенцій, яку ми в Academy DTEK розвиваємо через наші навчальні продукти та інтерактивний контент. Сучасному лідеру важливо вміти приймати рішення та керувати командами в умовах невизначеності та обмежень. Книга «Успішний керівник. 50 перевірених інструментів на кожен день» Євгена Бондаренко буде надійним порадником для кожного, хто зіткнувся з подібними викликами. Вона стане у нагоді як керівникам корпорацій з великою командою, так і тим, хто працює у менших компаніях. Головне, що всі перелічені методи протестовані на практиці та готові до впровадження вже зараз».

“Ми дуже хочемо, аби до акції долучилися й інші корпорації, які вже зрозуміли, як важливо підтримувати, скеровувати та розвивати в своїх співробітниках жагу до навчання протягом життя. Ми вважаємо, що поповнення бібліотечних фондів в регіонах якісною, сучасною українською бізнес літературою є важливою складовою самонавчання. Ми всі розуміємо: людина, яка прагне розвиватися – це потенційний компетентний співробітник. І ми маємо  підтримувати їх у прагненні до розвитку задовго до того, як вони знайдуть “свою” корпорацію. Надаючи доступ до якісної бізнес літератури та літератури для саморозвитку корпорації допомагають собі знаходити “своїх” співробітників” – переконаний засновник премії KBU AWARDS Дмитро Лаппо.

«Academy DTEK, яка цього року святкує своє 10-річчя, просуває концепцію lifelong learning та прагне бути освітнім партнером протягом життя для кожного. Саморозвиток – обов’язкова складова навчання і що, як не корисна книга, навчить критично і системно мислити, аналізувати інформацію та виділяти головне. А книги від практиків – ефективне джерело систематизованих знань, компетенцій та розвитку пізнавальної функції. Тому Academy DTEK рада підтримати регіональні бібліотеки та надати усім бажаючим доступ до якісного та актуального контенту. Сподіваємося, що цей наш внесок допоможе формуванню освітньої екосистеми в Україні та дасть можливість кожному відчувати себе впевнено та на попиті на ринку праці», – впевнена Валерія Заболотна, Ректорка Academy DTEK.

Щоб долучитися до акції “Найкращі українські книги в найкращі українські бібліотеки” оберіть книги з шорт листа премії та зв’яжіться з виконавчою  директоркою БФ “Бібліотечна країна”Люсьєною Шум (067)510-11-82 або з головою оргкомітету KBU AWARDS Дмитром Лаппо (067)636-06-40, dima.lappo@gmail.com