50 її книг “Коли говорити “ТАК” поїдуть до регіональних бібліотек. До завершення акції залишається тиждень. Долучайтеся!

Благодійна акція “Найкращі книги – найкращим бібліотекам” добігає кінця. В середині червня інтернет-магазин Kniga.biz.ua почне відвантажувати зібрані книги, які поїдуть до 100 бібліотек України. Всі книги будуть доставлені безкоштовно – це вклад Нової пошти в розвиток регіональних бібліотек.

Наразі вже зібрано 1150 книг. Серед них  – 50 екземплярів  книги львівської письменниці та бізнес-тренерки Людмили Калабухи “Коли говорити “ТАК”. Ця книга стала переможницею в номінації “Вибір читачів” книжкової премії «KBU Awards 2020 – найкращі книги для розвитку бізнесу й особистісного зростання»

“Люди хочуть читати про людей і моя книга саме про них. Про реальних людей – моїх друзів, українців, які, попри всі випробування, що підкинула їм доля, змогли реалізуватися, розвинути свою справу, створити щасливу сім’ю. А також конкретні поради, які одразу можна втілити й отримати результат, тобто інформацію, максимально адаптовану до українських реалій, нашого часу і його викликів. А тепер мою книгу “Коли говорити “ТАК” зможуть прочитати і в бібліотеках. Дивуватися, сміятися і плакати над моїми історіями і на кожній сторінці впізнавати себе” – так презентує свою книгу Людмила Калабуха.

“Спільна  акція у межах  премії KBU AWARDS є надзвичайно актуальною ініціативою для поповнення бібліотек найкращими книгами із саморозвитку та підприємництва. І це добра нагода поширити цей досвід серед соціально відповідального бізнесу. На відкритому конкурсі ми відібрали 100 активних бібліотек , які поповняться новими книгами у межах  премії. Ми дякуємо всім меценатам та небайдужим, завдяки кому це стало можливим. Також дякуємо компанії Нова пошта, яка допоможе ці книги доставити в обрані бібліотеки”, – написав на своїй сторінці в ФБ співзасновник БФ Бібліотечна країна, директор Корпорації “Ранок” Віктор Круглов,  підбиваючи підсумки акції.