Skip to content

ЖУРІ KBU AWARDS 2020

Український громадський діяч у сфері книговидання. Президент Благодійної організації «Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів» (УАВК). Як президент УАВК був одним з ініціаторів а співорганізаторів проведення  «Форуму видавців» у Львові , форуму «Дні української книги на Одещині», виставки-ярмарку «Книжковий світ — МЕДВІН» (Київ); виставки-ярмарку «Світ книги» (Харків, 1999—2010). За його ініціативи на Франкфуртському, Лейпцизькому (ФРН) та Варшавському (Польща) книжкових ярмарках з 1995 року Україну представлено національним стендом. Був спікером на Варшавській конференції ЮНЕСКО та країн ЄС «Законодавство у світі книги» (1996).

Декан-засновниця та Голова Наглядової ради Львівської бізнес-школи, проректорка з науково-педагогічної роботи Українського католицького університету. Голова наглядової ради LvBS. Засновниця та кураторка проекту Global Shapers у Львові, а також членкиня дорадчої ради центру Емаус. Працювала директором програм МВА Львівського інституту менеджменту (2001 – 2004).  Була директором програм MBA в Києво-Могилянській бізнес-школі (2004 – 2007). Працювала над створенням системи навчання та розвитку працівників ПАТ «Концерн Галнафтогаз». У січні 2008 стала деканом і засновницею Львівської бізнес-школу УКУ, яку очолювала 10 років. Сьогодні основним напрямком її діяльності є створення Підприємницького університету та екосистеми навколо нього. Викладачка організаційного розвитку, підприємництва та лідерства.

Успішний український бізнесмен, співзасновник, співвласник Нової пошти.
Лібертаріанець, прихильник принципів вільної економіки та зменшення ролі держави в економіці України. Системно підтримує розвиток підприємництва в Україні. Вважає, що Україна повинна стати новим економічним дивом світу.

Ідейний лідер та засновник ГО «Kontora Pi». Член наглядової ради фармацевтичної компанії “Фармак”. Також член наглядової ради VoxUkraine. Президент компанії «Київстар» з 2015 по 2018 рік. Був скарбничим в компанії «Юнайтед Ютілітіз ПЛС» (United Utilities PLC), Велика Британія (1994 – 1995). З 1996 по 1999 був співробітником Asea Brown Boveri і працював в трьох країнах: Італії, Швеції, Росії. В лютому 2018 став головою «VEON Евразія», де відповідав за бізнес-групи в Україні, Вірменії, Грузії, Казахстані та інших країнах Центральної Азії. У 2006 році увійшов до десятки найкращих топ-менеджерів України за версією журналу «Компаньйон».
CEO та співвласник PR-агентства Newsfront – одного з найбільших в Україні. Має 19 років досвіду в PR комунікаціях. Працює з найбільшими українськими і міжнародними компаніями. Індивідуально консультує CEO і акціонерів українських і міжнародних бізнесів. Професійний тренер і викладач PR (має сертифікат London International School).Професійний тренер і викладач PR (має сертифікат London International School). Регулярно читає лекції і проводить тренінги по створенню та розвитку особистого бренду, особистої продуктивності та ефективності, нетворкінгу.

Підприємець і бізнес-тренер. Бізнесом займається з 1991 року. У 1995 створив компанію «Промкабель-Електрика», а в 2003 – мережу магазинів «Пан Електро». У 2009 році передав керівництво своїми компаніями топ- менеджерам, і створив проект з навчання лідерів LeaderWay. У своїх компаніях виконує ролі стратега, наставника і «зберігача щастя». Має особисту місію: “Україна – успішна країна щасливих людей”. З 2010 року провів навчання для: Google, Microsoft, Global Logic, SCM, ДТЕК, Сільпо, Київстар, Фармак, Чумак, ОККО, Мрія, Deloitte, Terrasoft, Мінекономіки, ProZorro, Укрнафта. Був  спікером на багатьох конференціях Києво-Могилянської бізнес школи, Львівської бізнес-школи, Міжнародного Інституту Бізнесу.

Доктор економічних наук. Стратег і футуролог. Засновник і CEO групи компаній Advanter Group (стратегічний і бізнес-консалтинг, маркетинг, брендинг). Співзасновник бізнес-спільноти Board (об’єднує більше 600 підприємців). Співзасновник Центру економічного відновлення. Представник Singularity University. Викладач КНУ. Професор бізнес-шкіл KSE і LvBS. Партнер технологічних стартерів Payris, Investudio та інших.

Більше 20 років працює у міжнародних компаніях. З  них 11 років – в маркетингу. З 2015 року працює генеральним директором компанії Red Bull в Україні. З 2010 року викладає курс «Стратегічний маркетинг»  та є асоційованим професором Київської школи економіки. В 2017 році заснувала книжковий клуб “Kyiv Bookworms Club”, який об’єднує більше 3500 поціновувачів художньої літератури. Входить до списку Self Made Women за версією Forbes.

Фасилітаторка, психологиня, громадська діячка; кандидатка історичних наук. Проектує групові обговорення для організацій в приватному та громадському секторах, державних інституціях – з метою відновлення довіри, налагодження діалогу та пошуку проривних рішень. Співавторка та тренерка курсу «Майстерність фасилітації: як задіяти колективний інтелект групи». Співзасновниця агенції фасилітаторів Facilitation park, офіційна представниця в Україні фінської агенції фасилітаторів Grape People Finland, членкиня IAF – Міжнародної Асоціації фасилітаторів. Співзасновниця благодійного фонду «Бібліотечна країна», запрошена спікерка Києво-Могилянської Бізнес Школи. 

До недавнього часу – голова правління і член правління АТ «Атфбанк» (04.2019-11.2020). Почав працювати в АТ «Атфбанк» в 2015 році керуючим директором. Раніше був директором з маркетингу та продажу компанії «ЗІП», Україна (2002-2012). Потім – директором з маркетингу АКБ «ІНДУІСТРІАЛБАНК» (2012-2013). І директором з розвитку компанії «Нова пошта» (2014-2015).

СЕО Family Business Network Ukraine, президент Win Win Communications Україна.  Має більш ніж 25-річний досвід роботи у сфері комунікацій та медіа. Розпочинала кар’єру як ведуча та автор програм української редакції радіо «Свобода» (Київ – Мюнхен – Прага). Працювала спецкореспондентом і телеведучою програми «Вікна», головним редактором видань «Деловая неделя – Financial Times» і «Новое русское слово» (Нью-Йорк). В 2005 році  перейшла на державну службу. Працювала прес-секретарем Міністерства надзвичайних ситуацій України. Восени того ж року була запрошена президентом України Віктором Ющенком для формування нового типу роботи прес-служби.

Консультантка зі стратегічних комунікацій. Вже понад  20 років розробляє стратегії комунікацій для організацій у бізнесі, державному секторі та громадянському суспільстві. Більшу частину своєї кар’єри провела, очолюючи комунікаційні підрозділи великих міжнародних компаній. Долучилася до створення і запуску Українського кризового медіа-центру. Консультувала керівників компаній та чиновників високого рангу, допомагаючи їм усвідомлено будувати діалог із громадськістю. Створила і викладала десятки навчальних програм із комунікацій для фахівців та керівників організацій у провідних бізнес-школах України.

Політик, громадський діяч, позафракційний народний депутат України VIII скликання, з кінця лютого по кінець грудня 2014 року — речник «Правого сектора». Засновник фірми «Сефер», яка займалася книготоргівлею та книговиданням (1996), та невеликої літературної агенції. Був теле- та радіоведучим: проєкт «Книга UA» на Першому національному, там же програма «Мандри», на «Просто радіо» — вечірнє шоу “Полный абзац с Бориславом Березою”. У 2015 був кандидатом на посаду міського голови Києва (поступився в другому турі Віталію Кличко). Був заступником голови Комітету ВР з питань запобігання та протидії корупції.

Відкрила перший бізнес у 16 під час навчання в США. Зараз спільно з братом Андрієм вона творить сучасну бібліотеку Book Box. Це найпопулярніший сервіс читання для компаній в Україні, яким користуються команди Philips, Unilever, Borjomi та ще 50+ компаній. Двічі виграла міжнародний конкурс есе Peter Drucker Challenge, який щороку проводить віденський Peter Drucker Forum за підтримки Harvard Business Review. Тепер вона є посланцем цінностей Пітера Друкера у світі. Увійшла в рейтинг “Forbes.Україна” “30 до 30” та рейтинг MC Today “25 до 25”. Популяризаторка читання.

Серійний ресторатор з 2001 року. За 20 років відкрив більше 70 закладів для різних мереж. Серед них: франчайзингова мережа в Києві “Піца Челентано” і “Potato house”. Запустив успішні мережі: фан-барів “БАНКА” і дайнерів “ЖОВТОК”. В активі – грузинські ресторани “Гіві РУБІНШТЕЙН” і “СІХАРУЛІ”. В теперішній час головний акцент робить на розвиток мережі італійських міських ресторанчиків “PASTATECA”. Стояв біля витоків ресторанної премії “СІЛЬ”. Сьогодні – член оргкомітету, виборний президент Leaders Club Ukraine – підрозділу, який проводить українську щорічну церемонію ресторанної премії “Пальмова гілка ресторанного бізнесу”, переможець якої бере участь в аналогічному міжнародному конкурсі.

Катерина Глазкова, виконавчий директор Спілки українських підприємців (СУП). Добре знає бізнес-середовище та проблематику українського бізнесу, оскільки 15 років працювала на редакторських посадах в провідних бізнес-виданнях. Починала кар’єру як тележурналіст. Згодом працювала у друкованих медіа: журнал «Кореспондент», газета «Коммерсант-Украина». Брала участь у створенні журналів «Фокус» та “Forbes.Україна”. З 2011 по 2014 роки була головним редактором ділового тижневика «Інвестгазета» та очолювала проект «ТОП-100».

Засновниця та керівниця консалтингової компанії Manageable – агенція з опису та оптимізації бізнес процесів. Має понад 12 років досвіду у сфері консалтингу та бізнес трансформацій. Понад 70 реалізованих консалтингових проектів в Україні та за її межами в 18 сферах бізнесу. Авторка тренінгу “Від формалізації до оптимізації”, який пройшло понад 600 власників бізнесу. Колумніст та бізнес-оглядач видання Новий час, Mind.Ua. Delo.ua та інших. Серед клієнтів агенції Manageable — компанії Ardis Group, Procheese, Фармак, One Philosophy Group of Companies, мережа магазинів Коло, мережа STEM шкіл Inventor, Український культурний фонд, Veteran Hub та інші. Експертка Українського культурного фонду, консультантка платформ Merezha від ЄБРР.