Коронавірус вимагає чергових змін у графіку проведення KBU AWARDS 2020. Але ми рухаємося до нашої мети попри всі перешкоди.

Ми тішимося, що  Інтернет голосування серед читачів на порталі MC.today – завершено. Це був важливий етап KBU AWARDS 2020.

Наразі все ще триває голосування журі. Це складніший етап: члени журі мають прочитати книги, а потім оцінити їх за критеріями. І, на превеликий жаль, багато членів журі зараз хворіють на коронавірус.

Ті, хто вже перехворів цією хворобою, знають, яка вона важка і підступна, як сильно вона впливає не лише на фізичний стан, але й на розумовий. Відновлення після хвороби триває тижнями. Тож ми маємо дати час нашим журі: аби вони одужали, відновилися і дочитали книги, які мають оцінити. 

Тому ми прийняли важке, але необхідне і правильне рішення: журі читатимуть та оцінюватимуть книги до 29 квітня. Відповідно, церемонія нагородження KBU AWARDS відбудеться 12 травня.

Нагадаємо, що підсумкові оцінки премії будуть враховуватися в пропорції журі/читачі – 70/30.  Формат проведення церемонії нагородження і оголошення результатів (on- або off-лайн) – буде залежати від  типу карантину в Києві.