Директорка компанії AXIS EC Тетяна Піхота прийняла рішення передати українським бібліотекам  300 примірників книги “Лідерство: прокляття чи панацея?” і 20 примірників книги «Діалоги», написані українським філософом, доцентом КНЛУ Борисом Євгеновичем Поломошновим.

 

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Фейсбук

 

“Мене звуть Тетяна Піхота і я 12 років працюю Директором компанії AXIS EC. Це навчальний центр та бюро перекладів.

Я досить давно займаюся бізнесом, але моя перша освіта – КНЛУ, магістр філології. Коли я вчилася в університеті, у нас був дуже харизматичний і мудрий викладач філософії Борис Євгенович Поломошнов, якого обожнювали всі студенти. У 2013 році я запросила його вести курс “Лідерство” для учнів нашого центру, які вивчали англійську і готувалися до ЗНО з інших предметів.

Після закінчення курсу ми запропонували Борису Євгеновичу перевидати всі його книги. Вони розлетілися дуже швидко. У нас залишилося лише 300 примірників книги “Лідерство: прокляття чи панацея?” і 20 примірників неймовірно глибокої книги «Діалоги», яку я рекомендую прочитати всім.

Коли я дізналася про благодійну акцію “Найкращі українські книги в найкращі українські бібліотеки”, яку спільно проводять БФ “Бібліотечна країна” і книжкова премія KBU AWARDS – зрозуміла, що хочу передати ці книги Фонду.

Я дуже люблю читати. І хочу розділити задоволення від прочитання книг Бориса Євгеновича з якомога більшою кількістю людей. А бібліотеки – це найефективніший спосіб ділитися книгами”.

 

“Ми дуже тішимося, що до акції долучається все більше людей, кампаній та видавництв, які щиро вірять: читання – це цінність, яка примножується, коли нею ділишся”, – говорить засновник премії KBU AWARDS Дмитро Лаппо. За його словами в рамках акції на 28 квітня зібрано вже 1340 книг.

 

Нагадаємо, що до цієї акції може долучитися кожна людина, яка не байдужа до розвитку країни та вболіває за збільшення рівня читання українців. Ви можете подарувати в бібліотеки навіть одну книгу!  Про те, як взяти участь в акції, читайте в матеріалі “Найкращі книги в найкращі українські бібліотеки!