KBU AWARDS за підтримки Благодійного фонду “Бібліотечна країна” проводить спеціальну акцію поповнення бібліотек України сучасними книгами для розвитку. Ми даруємо книги із шорт листа KBU AWARDS 2020 у 100 найкращих бібліотек України.

На цій сторінці представлені всі книги з шорт-листа KBU AWARDS 2020 — 22 видання від 23 авторів. Долучайтеся до акції, подарувавши книги від себе.

 

Як взяти участь в благодійній акції?

  • Оберіть одну/декілька/чи всі книги в подарунок бібліотекам, та сплатіть їх вартість на цій сторінці.
    Додати їх в список можна натиснувши кнопку під книгою. Поставити кількість книг або видалити щось зі списку ви зможете  в окремому меню перед оплатою;
  • Внесіть оплату відразу онлайн карткою через платіжну систему Platon, або через безготівковий рахунок (надішлемо на пошту);
  • Ваш внесок може залишитися анонімним, або залиште ваші дані, і ми розповімо про нього у новинах премії та благодійного фонду;
  • Слідкуйте за результатами акції на нашій сторінці у Facebook та на сайті премії KBU AWARDS.

Після завершення акції всі придбані книги будуть надіслані у бібліотеки, які на конкурсних засадах обере Благодійний фонд «Бібліотечна країна». Докладний звіт про це буде опубліковано на всіх сайтах учасників акції.

До акції вже долучились багато українських видавництв та великих компаній. Завдяки такому потужному партнерству в бібліотеки вже(!) буде подаровано 660 книг:

Приватні особи вже перерахували 5820 грн (а це приблизно 28 книг)!

З 14 квітня до цієї акції може долучитися кожна людина, яка не байдужа до розвитку країни та вболіває за збільшення рівня читання українців. Ви можете подарувати в бібліотеки навіть одну книгу!  

Долучитися можна за посиланням: https://kniga.biz.ua/promo/books-for-Ukrainian-libraries.

Якщо у вас виникнуть запитання, телефонуйте +38 (067) 466-83-23 або пишіть на info@kniga.biz.ua.