Ми попросили Ректорку Academy DTEK Валерію Заболотну поділитися з нами її списком must-read для справжніх лідерів. Адже саморозвиток – обов’язкова складова навчання, і саме книги вчать нас критично і системно мислити, аналізувати інформацію та виділяти головне. А книги від практиків – ефективне джерело систематизованих знань, компетенцій та розвитку пізнавальної функції.

Кел Ньюпорт "Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!"

Один із факторів, який зараз впливає на процес освіти – це синдром інформаційної втомленості. Через це важливо вміти керувати інформаційними потоками навколо нас. Головна ідея цієї книги – як цифровий мінімалізм покращує наше життя. Ви отримаєте поради та практичні інструменти, як звільнитися від цифрової залежності.

Пітер Вайл «Цифрова трансформація бізнесу: Зміна бізнес-моделі для організації нового покоління»

Майже всі компанії зараз знаходяться в процесі диджиталізації та цифровізації. У книзі описується методика створення цифрових бізнес-моделей. Головна думка авторів – цифровізація змушує компанії переходити від ланцюжків створення доданої вартості до екосистем і досягати глибшого розуміння потреб кінцевих споживачів. У книзі містяться шість питань, відповіді на які допоможуть вам зрозуміти, на якому етапі цифровізації знаходиться ваша компанія та які наступні кроки необхідно зробити для більш якісного та швидкого цифрового переходу.

Ден Аріелі «Передбачувана ірраціональність. Приховані сили, що визначають наші рішення»

Дуже цікава книга, в якій автор стверджує, що ірраціональність передбачувана і розповідає про приховані мотиви нашої (а також клієнтів, партнерів, колег, тощо) поведінки. Книга буде цікава як маркетологам та спеціалістам з продажів, так і тим, хто цікавиться психологією.

Стівен Кові «7 звичок надзвичайно ефективних людей»

Одна з кращих книг із саморозвитку, особистісної ефективності та навичок ефективної взаємодії. В ній ви знайдете не тільки опис семи навичок високоефективних людей, але й інформацію на тему вічних принципів, які формують нашу систему цінностей, а також пояснення того, чому вкрай важливо займатися особистісним розвитком.

Девід Роуен «Non-bullshit innovation. Радикальні ідеї від найпотужніших інтелектуалів світу»

Стрімкий розвиток нових технологій та штучного інтелекту вимагає від нас бути більш гнучкими, інноваційними та мислити за рамками звичних парадигм. Більшість компаній вже почала процес трансформації. Найчастіше все зводиться до автоматизації окремих бізнес-процесів, але глобально на роботу не впливає. Однак деякі рішення щодо диджиталізації виявляються геніальними, здатними повністю перебудувати процес. Щоб знайти їх, Девід здійснив 130 перельотів, зустрічався зі засновниками стартапів: WhatsApp, LinkedIn, Google, Didi, Spotify, Xiaomi, Nest і Twitter.

Нагадаємо: Academy DTEK підтримала книжкову премію KBU AWARDS і в рамках благодійної акції «Найкращі українські книги в найкращі українські бібліотеки»  подарувала 100 примірників книги директора з управління персоналом «Медіа Групи Україна» Євгена Бондаренка «Успішний керівник. 50 перевірених інструментів на кожен день».