Автори книг, що увійшли до шорт-листа KBU AWARDS 2023 в номінації "Бізнес"
Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.
Тетяна Гонченко працює з текстами вже 16 років, із них 4 роки — на фрилансі. Була журналісткою та редакторкою друкованих та онлайн-медіа в Дніпрі, Запоріжжі й Києві.
Пише для Ain.ua «Ліга.net», Hromadske, «Української правди», «Економічної правди». Здобула собі ім’я на замовленнях для бізнесу — експертних колонках і нативній рекламі.
Якщо останнім часом ви мимохіть вибираєте «Нову пошту», Kyivstar, Unit.City, PrivatBank, Binotel, Procter & Gamble, то не обійшлося без Тетяниної нативки.
Вікторія Берещак — експертка зі стратегічних і тактичних комунікацій. Викладає в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, готує до захисту дисертацію в КНУ імені Тараса Шевченка. Пише колонки для The Page, «Мінфін», «РБК-Україна».
Багато років працювала журналісткою та оглядачкою в різноманітних українських медіа, зокрема «НВ», «НВ Бізнес», The Page, 1+1 media, медіагрупі StarLightMedia.
Серед її кейсів за останні кілька років – комунікаційний супровід запуску нових брендів, нарощення частки ринку, розвиток експертного бренду СЕО та топменеджерів великих і середніх українських компаній в інформаційному просторі.
Народилася в місті Костянтинівка Донецької області. Закінчила з відзнакою Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка. Виховує разом із чоловіком Артемом сина Мирона.
Наталя Удріс-Бородавко є завідувачкою кафедри графічного дизайну Київського національного університету культури і мистецтв. Вона також є кандидаткою соціологічних наук і доценткою. Наталя є членкою декількох організацій, таких як Спілка дизайнерів України, товариство International Watercolor Society і громадська організація Design4Ua.
Вона активно бере участь у виставках з графічного дизайну, графіки і живопису як на національному, так і на міжнародному рівні. Крім того, Наталя є кураторкою і авторкою дизайну айдентики наукових конференцій з дизайну, організованих Київським національним університетом культури і мистецтв. Вона також є організаторкою різноманітних заходів з графічного дизайну для студентів кафедри.
Наталя Удріс-Бородавко активно сприяє розвитку графічного дизайну і мистецтва в Україні та є важливим фахівцем у своїй галузі.
Сертифікована фасилітаторка, коуч (АСТР) та тренерка. Членкиня Міжнародної асоціації фасилітаторів (IAF). Авторка, методолог і тренерка програм навчання фасилітацІЇ, проектного менеджменту та стратегічного розвитку для представників креативних бізнесів, громадських організацій та молоді.
Із 2008 року працює в проектах та з проектами — допомагає розробляти і втілювати стратегії розвитку через цінності.
Олександра Фідкевич — пiдприємиця, бізнес-консультантка, експертка з розвитку особистих брендів. Успішно втілює унікальну бізнес-модель для України, побудовану на творчості й кулінарії.
Впродовж 7 років керувала операційною та стратегічною діяльністю проєкту “Євген Клопотенко”. Започаткувала системні зміни культури харчування в Україні та втілила в життя десятки крутих проєктів.
Має успішний досвід керування масштабними транспортними проєктами, великими командами (понад 200 людей). Співпрацювала з UEFA під час Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, FIBA під час підготовки до Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року.
Сергій Корсунський — Надзвичайний і повноважний посол України в Японії, директор Дипломатичної академії при МЗС України (2017-2020), надзвичайний і повноважний посол України в Туреччині (2008–2016).
Має багатий професійний досвід у стратегічному плануванні та розвитку, включаючи сфери енергетики, торгівлі, інвестиційної політики, енергетичної безпеки, регіональної безпеки, науки та технологій. Його визнають видатним експертом у геополітичних питаннях.
Сергій Корсунський автор більш як 320 наукових праць та інших публікацій, включаючи 7 книг, серед яких “Nonlinear waves in dispersive and dissipative systems with coupled fields” (Addison, Wesley. Longman, 1997), “Трансфер технологій у США” (Київ, 2005), “Енергетична дипломатія” (Київ, 2008) та “Зовнішня політика в епоху трансформацій: як не залишитись на узбіччі історії” (Харків, 2020).
Дмитро Борисов, автор книги “Як відкрити ресторан” — це не просто письменник, це кухар, власник мережі ресторанів, який створив абсолютно нову концепцію для українського ресторанного сегменту. Саме тому його книга — це збірник кейсів, які реально працюють та використовуються ним упродовж десятиліття.
Дмитро Борисов завжди мріяв розвивати гастрономічну культуру України. Саме тому в його першому ресторані не було таких модних, і таких шаблонних: суші, піци, кальяну та розкішного інтер’єру. Замість цього він пропонував виключно смачну їжу, і в ресторан, якому він дав назву “Барсук”, стояли черги.
На сьогодні ресторану вже 8 років і він завжди заповнений клієнтами, до яких ставляться з повагою та годують найсмачнішими стравами. Після відкриття цього ресторану Дмитро Борисов відкрив ще низку різноманітних пабів, рибних ресторанів, стейк-хаузів, дитячі кафе.
Саме тому, він має величезний досвід у ресторанному бізнесі, йому відомо про все підводне каміння, яке може трапитися на шляху ресторатора-початківця. Про це та багато іншого він пише у своїй книзі, ділячись досвідом з усіма бажаючими.
Авторка, журналістка, творча особистість. Народилася 1 грудня 1986 року в Харкові і вивчала журналістику в Харківському національному університеті ім. Каразіна. Професійно займалася політичним аналізом, сценарієм для телебачення та редагуванням гастрономічного розділу у лайфстайл-виданні.
У своєму кулінарному блозі «Котлетка» Маша Сердюк ділиться простими рецептами та цікавими історіями про подорожі та кулінарні експерименти. Вона є жителькою Києва.
Крім того, Маша Сердюк є авторкою пізнавальних книжок для дітей про життя видатних особистостей, таких як Коко Шанель, Чарлі Чаплін, Стів Джобс та Ілон Маск. Її творчі оповідання знайшли місце в збірках «Чат для дівчат» («ВСЛ», 2016) і «Окуляри і кролик-гном» («Братське», 2017).
У 2018 році Маша Сердюк спільно з фотографинею Юлією Нієдрою та ілюстраторкою Марі Кінович випустила нове нон-фікшн видання з покроковими кулінарними рецептами для дітей під назвою «Ням! Готують діти» (видавництво «Братське»).