Skip to content

ЖУРІ KBU AWARDS 2023 НОМІНАЦІЇ "БІЗНЕС"

детальніше про номінацію...

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.

Головний виконавчий директор, орієнтований на досягнення результатів, із понад 20-річним досвідом керівництва великими компаніями та їх зростання. Він — досвідчений керівник із вражаючим поєднанням досвіду в бізнесі, операційній діяльності та фінансах, а також сильної пристрасті до людей і виховання таланту. Сергій має величезний досвід роботи на різних ринках і в різних країнах, підтверджену репутацію потужних бізнес-результатів у корпоративному розвитку та великий стратегічний досвід. Його лідерство у розвитку бізнесу та трансформації компаній відіграло важливу роль у збільшенні частки ринку, прибутковості та впізнаваності брендів.

Стиль управління Сергія надзвичайно доступний, і він дуже практичний адміністратор. Він володіє всіма рисами, які вам знадобляться в генерального директора, особливо якщо ваша організація прагне вийти на нову територію бізнесу або ваша організація потребує трансформації.

Лауреат нагород «Банк року Казахстан 2016/2019», «Заслужений фінансист Казахстану 2016», «Effie Awards Ukraine 2010». Має ступінь магістра фінансів і маркетингу та фізики Дніпровського національного університету. Має PMD-маркетинг бізнес-школи МІМ-Київ.

Тетяна Лукинюк українська маркетологиня, з 2021 року директорка з розвитку продуктів на масовому ринку Київстар, топ-менеджерка.

Закінчила Київський національний лінгвістичний університет, факультет англійської мови та літератури та Міжнародний інститут бізнесу, факультет економіки, спеціалізація маркетинг.

Тетяна Лукинюк має понад 20 років досвіду роботи в міжнародних компаніях, 11 з яких у сфері маркетингу.

Починала свою маркетингову кар’єру в рекламному агентстві, потім працювала в маркетингу в компаніях Gallaher Plc та Coca-Cola.

У 2008 році була призначена директором з маркетингу компанії Oriflame в Україні, а потім була відповідальною за країни СНД і Балтії. У 2011 році Тетяна була призначена директором з маркетингу провідної пивної компанії ”Сан ІнБев Україна” (пивний бренд №1 “Чернігівське”, бренди “Рогань”, “Staropramen”, “Stella Artois”, “Bud” та інші). У 2015 році Тетяна стала генеральним менеджером RedBull, що стало новим кроком у її кар’єрі. 

У 2010 році стала викладати у Chartered Institute of Marketing (Великобританія), а 2016 року стала асоційованим професором Київської школи економіки. Тетяна засновниця книжкового клубу Kyiv Bookworms Club, він об’єднує понад 1500 любителів художньої літератури.

Тетяна Лукинюк експерт зі стратегічного маркетингу та комунікацій, стратегічного планування та управління командою.

Успішний український бізнесмен, співзасновник, співвласник Нової пошти.
Лібертаріанець, прихильник принципів вільної економіки та зменшення ролі держави в економіці України. Системно підтримує розвиток підприємництва в Україні. Вважає, що Україна повинна стати новим економічним дивом світу.

Катерина Глазкова, виконавчий директор Спілки українських підприємців (СУП). Добре знає бізнес-середовище та проблематику українського бізнесу, оскільки 15 років працювала на редакторських посадах в провідних бізнес-виданнях. Починала кар’єру як тележурналіст. Згодом працювала у друкованих медіа: журнал «Кореспондент», газета «Коммерсант-Украина». Брала участь у створенні журналів «Фокус» та “Forbes.Україна”. З 2011 по 2014 роки була головним редактором ділового тижневика «Інвестгазета» та очолювала проект «ТОП-100».

Доктор економічних наук. Стратег і футуролог. Засновник і CEO групи компаній Advanter Group (стратегічний і бізнес-консалтинг, маркетинг, брендинг). Співзасновник бізнес-спільноти Board (об’єднує більше 600 підприємців). Співзасновник Центру економічного відновлення. Представник Singularity University. Викладач КНУ. Професор бізнес-шкіл KSE і LvBS. Партнер технологічних стартерів Payris, Investudio та інших.