Голосування відбувається в рамках проведення Премії KBU Awards 2020 . Щоб взяти участь в інтернет голосуванні – перейдіть на портал  MC.today.

Одночасно з голосуванням серед читачів буде відбуватися оцінювання книг, що увійшли до шорт листа премії,  членами журі конкурсу. Після ознайомлення з усіма книгами номінантів премії, журі оцінюватиме їх за визначеними критеріями

Нагадуємо, що премія KBU Awards 2020 започаткована інтернет-магазином Kniga.biz.ua  разом з інформаційним партнером онлайн-медіа MC.today і за підтримки генерального партнера Нова пошта.

Партнерами Премії  стали: Інститут української книги, Благодійний фонд “Бібліотечна країна”, Спілка українських підприємців, а також видавництва “Наш Формат”, “Фоліо”, “BookChef” та “Vivat”.

У премії є дві номінації. В номінації “Найкраща книга про розвиток бізнесу” беруть участь бізнес-книги, а в номінації “Найкраща книга для особистісного зростання” – видання для саморозвитку. У 2020 році з’явилося понад 50 корисних і цікавих книг із цих тематик. До короткого листа, який склала Kniga.biz.ua, увійшли 22 видання від 24 авторів.

Переможців визначать на основі оцінок журі (70%) та інтернет-голосування (30%). 

Авторів шести книг, що посядуть перші три місця в кожній номінації, нагородять пам’ятною статуеткою та дипломом. Протягом усього 2021 року вони отримуватимуть постійну інформаційну підтримку від Kniga.biz.ua. 

Для двох авторів, чиї видання посядуть перші місця в кожній номінації, створять промопакет для просування книги на англомовний книжковий ринок.

Підведення підсумків інтернет голосування і підрахунок голосів журі відбуватимуться з 6 по  19 квітня.

Церемонія нагородження і оголошення результатів відбудеться не пізніше 22 квітня . Місце, точну дату проведення, та формат (on- або off-лайн) Оргкомітет визначить на початку квітня. Це буде залежати від типу карантину в Києві.