— саме так реагували участники BUSINESS THINKERS FORUM’2021, на книги з Шорт листа KBU AWARDS, які Кniga.biz.ua запропонував їх увазі 18 березня.

“BUSINESS THINKERS FORUM’2021: Лідерство. Стратегії. Принципи”  – це форум про нові парадигми мислення, стратегії, бізнес-моделі та disruptive-інсайти, які об’єднують свідомих людей та змінюють майбутнє в умовах New Normal. Серед спікерів форуму були члени журі премії:  Голова Advanter Group, д.е.н., футуролог Андрій Длігач, Генеральний директор Red Bull Тетяна Лукинюк. А також співавтор книги “ProZorro. Зробити неможливе в українській владі”, інвестбанкір, голова комісії з цифрової трансформації Максим Нефьодов. І Вячеслав Климов – співзасновник Нової пошти, яка стала генеральним партнером премії. 

“Я щиро вдячний Олені Жупіковій, засновниці компанії з організації івентів преміум-класу KA Group, за те, що вони створили цей форум. Вони зібрали людей, які мислять глобально. Це співзвучно з ідеєю нашої премії: об’єднати людей, які розуміють, що Україна має рухатися вперед і приймати виклики сьогодення”, – розповів свої враження про форум голова оргкомітету премії KBU AWARDS Дмитро Лаппо.

“Реакція на книги з шорт листа в більшості відвідувачів форуму була однакова: “Ого! Це все НАШІ написали?!” Багато хто ділився враженнями про вже прочитані книги. Здивування і щирий захват від того, що українські автори пишуть такі книги – ось які емоції я бачив на обличчях людей”, – розповідає Лаппо.

“Коли люди бачили, скільки класних книг було написано українцями і видано українськими видавництвами в 2020 році – вони починали ділитися власними планами, розповідати, що теж пишуть і планують друкувати власні книги. І це було дуже приємно чути. Адже це одна з цілей премії:  підштовхнути наших розумних, талановитих, успішних громадян писати бізнес книги і ділитися власним досвідом”, – наголосив голова оргкомітету KBU AWARDS.

Нагадаємо, цього року до шорт листа премії увійшли 22 книги, які в 2020 році написали 24 українські автори. Наразі, на сайті інформаційного партнера премії онлайн-медіа MC.today триває голосування читачів. Голосування серед читачів буде тривати до 5 квітня. Церемонія нагородження переможців відбудеться наприкінці квітня.

#BusinessThinkersForum #kbuawards

Співзасновник Нової пошти Вячеслав Климов
Керівник відділу зовнішніх комунікацій у ТОВ "НОВА ПОШТА" Світлана Приступа
Засновниця компанії з організації івентів преміум-класу KA Group Олена Жупікова
Голова Advanter Group, д.е.н., футуролог Андрій Длігач
СЕО Групи Компаній ЛІГА Дмитро Бондаренко
Генеральний директор Red Bull Тетяна Лукинюк
Співвласниця та СЕО Stekloplast Наталія Єремєєва
Власник та СЕО корпорації «Біосфера» Андрій Здесенко